Meie lugu      Tellimine      Kontakt      

Villapadi Uneke

Parim kaaslane uinumisel
Täidiseks naturaalvill (kihiti)
40.- €

Naturaalne ja nahasõbralik pealiskangas

Telli toode
Villapadi Uneke

Lühikirjeldus:

  • Ideaalne padi lapsele (sobib ka täiskasvanule)
  • parim kaaslane uinumisel
  • 100% naturaalne ja nahasõbralik pealiskangas
  • Täidiseks naturaalvill (kihiti)
  • Vill on hingav materjal
  • Alates esimesest eluaastast

 

Õige padi loob mõnusa keskkonna igas voodis ja magamistoas. Naturaalsed materjalid loovad väljapuhkamiseks õiged tingimused.Valmistame patju nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Pealmine kangas on valmistatud mõnusast pehmest puuvillasest kangast (100% puuvill). Padja sisuks on lambavill. Villal on head omadused: imab niiskuse endasse, on õhku läbilaskev, hingav, soe. Seega ei aja villapdi Uneke teid higistama.

Villapadi Uneke

Lastepadi 39cm x 33cm on just õige kõrgusega ega koorma lapse selga ja kaela. Lapse padi ei tohi olla liiga puhevil – liiga kohevil padi (nt vatiintäidisega padjad) ohustab lapse hingamist: võib tekkida hapnikupuudus, mille korral ta hingab uuesti juba väljahingatud õhku sisse. Lisaks ajavad liiga kohevil vaatiinpadjad last higistama.

Mõõdud: 39cm x 33cm, valmistame ka erimõõdulisi patju!
Materjal: 100% puuvillane kangas, täidis 100% vill

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Villapadi Uneke

Villapadi Uneke

Lühikirjeldus: Ideaalne padi lapsele (sobib ka täiskasvanule) parim kaaslane uinumisel 100% naturaalne ja nahasõbralik pealiskangas Täidiseks naturaalvill (kihiti) Vill on hingav materjal Alates esimesest eluaastast Õige padi loob mõnusa keskkonna igas voodis ja magamistoas Naturaalsed materjalid loovad väljapuhkamiseks õiged tingimused Naturaalne ja nahasõbralik pealiskangas

Villapadi Uneke

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »