Villane kattemadrats Liisa

Õhuke lambavillast kattemadrats
Hingav, nahasõbralik
75.- €

Kattemadrats Liisa on valmistatud mõnusast naturaalsest lambavillast, mis on ümbritsetud puuvillase kangaga (100% puuvill).

Telli toode
Villane kattemadrats Liisa

Lühikirjeldus:

 

  • 100% naturaalne ja nahasõbralik kangas
  • naturaalsest lambavillast vooder
  • õhuke, soe, pehme ja kerge
  • lambavill on hingav ja nahasõbrlik
  • sobib nii lapsele kui ka täiskasvanule
  • ei aja higistama

 

Veedame 1/3 oma elust magades, seega on väga tähtis, millel magame. Sellest, kuidas inimene end väljapuhata saab, sõltub tema välimus, töökus ja ka meeleolu.

 

Kattemadrats Liisa on valmistatud mõnusast naturaalsest lambavillast, mis on ümbritsetud puuvillase kangaga (100% puuvill). See sobib aastaringseks kasutamiseks. Suvel imab endasse liigse niiskuse ja talvel pakub sooja. Villal on head omadused: imab niiskuse endasse, on õhku läbilaskev, hingav, soe. Kui kasutate kattemadratsit Liisa, siis on Teie voodis hea kliima magamiseks: hapnik pääseb kergesti ligi Teie nahale. Lambavillal magades ei teki „kasvuhooneefekti” nagu muude materjalide puhul – voodis higistades võite aga kergelt külmetuda. 

Villases kattemadratsis ei elutse ega paljune tolmulestad, mis tekitavad allergiat ja bronhiaalastmat.

 

Lisaks on uuringud näidanud, et villal on hea mõju tervisele: hoiab ära lamatisi, teostab kehale mikromassaazi, parandab vereringet ja ainevahetust, taastab immuunsussüsteemi, kergendab allergianähtusi ja bronhiaalastmat, leevendab pea- ja lihasvalu, pakub head und unepuudusekäes kannatajatele ja rahustab.

Villane kattemadrats Liisa

Tänu villa unikaalsele omadusele, imada niiskust, kasutatakse lambavillast kattemadratsit ka beebide voodis (kookosmadrats "Pähkel"). Vanasti mähitigi laps ka rahustamise eesmärgil lambavilla sisse.

 

Kattemadrats Liisa toob nii lastele kui ka täiskasvanutele hea une ja tervise.

Kattemadratsi küljes on teda paigal hoidvad kummid, mis käivad madratsi ümber. Nii ei nihku kattemadrats paigast.

 

Kattemadrats on pestav.

 

Valmistame ka erimõõdulisi kattemadratseid.

 

Standardmõõt: 200cm x 80cm

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Villane kattemadrats Liisa

Villane kattemadrats Liisa

Lühikirjeldus: 100% naturaalne ja nahasõbralik kangas naturaalsest lambavillast vooder õhuke, soe, pehme ja kerge lambavill on hingav ja nahasõbrlik sobib nii lapsele kui ka täiskasvanule ei aja higistama Veedame 1/3 oma elust magades, seega on väga tähtis, millel magame Sellest, kuidas inimene end väljapuhata saab, sõltub tema välimus, töökus ja ka meeleolu Kattemadrats Liisa on valmistatud mõnusast naturaalsest lambavillast, mis on ümbritsetud puuvillase kangaga (100% puuvill).

Villane kattemadrats Liisa

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »