Vetthülgav kummiga lina Põhjakonn

Hoiab madratsi kuiva ja puhtana
Ei aja last higistama
45.- €
Telli toode
Vetthülgav kummiga lina Põhjakonn

Lühikirjeldus:

  • Hoiab madratsi kuiva ja puhtana
  • Ei aja last higistama
  • Mugav kasutada
  • Kasutatud naturaalseid kangaid
  • Kerge eemaldada
  • Tikandiga ääristatud
  • Soovi korral valmistame Teile sobivas mõõdus vetthülgava kummiga lina
  • Valmistame soovi korral ka lapselikest mustrilistest kangastest

 

Beebil võib une ajal tihti juhtuda „äpardusi“. Vahel on mähe halvasti paigaldatud, vahel on see lihtsalt liiga täis. Nii juhtubki, et küljealune saab märjaks. Et see „äpardus“ tervet ööd ja ka madratsit ei rikuks, on hea kui kasutate vetthülgavat kummiga lina Põhjakonn. Nii saate piirduda vaid lapse puhastamise, riiete vahetamisega ning märja lina eemaldamise ja uue panemisega.

Vetthülgav kummiga lina Põhjakonn on valmistatud naturaalsetest, hingavatest ja allergeenivabadest materjalidest. Veekindluse annab linale polyurethani kiht. Lina on igati beebi ja madratsisõbralik. Lina äres olev kumm ei lase linal nihkuda ega beebi selja alla kokku rullida. Lisaks on mugav kummiga lina eemaldada ja paigaldada. Lina ääres on kena tikand.

Selline lina on vajalik ka hiljem, kui beebist on saanud väikelaps, kes ei taha enam mähkmega magada. Mähkmevõõrutuse perioodil on siiski vanema jaoks raske lapsel lubada öösel ilma mähkmeta olla, sest vahest ikka juhtub õnnetusi. Ja tülikat öist märga madratsit ei taha ju keegi endale külje alla. Nii soovitamegi lina Põhjakonn kasutada ka väikelapse puhul.

Soovi korral on võimalik tellida lina ka mustrilisest kangast.

Kasutusaeg: imikuiga ja väikelapse iga
Mõõdud: 120x60, 40x80, või teile sobivas mõõdus
Materjal: mitmekihiline puuvillase ja linase segu

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Vetthülgav kummiga lina Põhjakonn

Vetthülgav kummiga lina Põhjakonn

Lühikirjeldus: Hoiab madratsi kuiva ja puhtana Ei aja last higistama Mugav kasutada Kasutatud naturaalseid kangaid Kerge eemaldada Tikandiga ääristatud Soovi korral valmistame Teile sobivas mõõdus vetthülgava kummiga lina Valmistame soovi korral ka lapselikest mustrilistest kangastest Beebil võib une ajal tihti juhtuda „äpardusi“ Vahel on mähe halvasti paigaldatud, vahel on see lihtsalt liiga täis

Vetthülgav kummiga lina Põhjakonn

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »