Veekindel madratsikate Sammy

Veekindel
Mugav kasutada
65.- €

Soovi korral valmistame sobivas mõõdus veekindla madratsikatte (standard mõõduks 120x60)

Telli toode
Veekindel madratsikate Sammy

Lühikirjeldus:

 

  • naturaalne ja nahasõbralik kangas
  • sobib nii lapsele kui ka täiskasvanule
  • veekindel
  • mugav kasutada
  • kerge eemaldada ja pesta

Beebil võib une ajal tihti juhtuda „äpardusi“. Vahel on mähe halvasti paigaldatud, vahel on see lihtsalt liiga täis. Nii juhtubki, et küljealune saab märjaks. Et see „äpardus“ tervet ööd ja ka madratsit ei rikuks, on hea kui kasutate veekindlat madratsikaitset Sammy. Nii saate piirduda vaid lapse puhastamise, riiete vahetamisega ning märja katte eemaldamise ja uue panemisega.

Veekindel madratsikaitse Sammy on valmistatud naturaalsetest, hingavatest ja allergeenivabadest materjalidest. Veekindluse tagab polyurethani kiht.Madratsikaitse on igati beebi ja madratsisõbralik.

Tänu kummidele on mugav madratsikaitset paigaldada ja eemaldada. See ei nihku ega rulli end beebi selja all kokku.

Selline madratsikaitse on vajalik ka hiljem, kui beebist on saanud väikelaps, kes ei taha enam mähkmega magada. Mähkmevõõrutuse perioodil on siiski vanema jaoks raske lapsel lubada öösel ilma mähkmeta olla, sest vahest ikka juhtub õnnetusi. Ja tülikat öist märga madratsit ei taha ju keegi endale külje alla. Nii soovitamegi kasutada ka väikelapse puhul madratsikaitset Sammy.

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Veekindel madratsikate Sammy

Veekindel madratsikate Sammy

Lühikirjeldus: naturaalne ja nahasõbralik kangas sobib nii lapsele kui ka täiskasvanule veekindel mugav kasutada kerge eemaldada ja pesta Beebil võib une ajal tihti juhtuda „äpardusi“ Vahel on mähe halvasti paigaldatud, vahel on see lihtsalt liiga täis Soovi korral valmistame sobivas mõõdus veekindla madratsikatte (standard mõõduks 120x60)

Veekindel madratsikate Sammy

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »