Universaalne mängukaar

Köidab lapse tähelepanu
Pakub lapsele vaheldust
60.- €
Telli toode
Universaalne mängukaar

Lühikirjeldus:

  • köidab lapse tähelepanu
  • pakub lapsele vaheldust
  • võimalik kinnitada erinevaid mänguasju kaare külge
  • sobib kasutamiseks voodis, põrandal, tegelustekil, mähkimislaual
  • laps saab mänguasju sõrmitseda
  • arendab haaramisoskust ja keskendumisvõimet
  • valmistatud naturaalsetest kangastest

 

Beebi esimesed elukuud mööduvad selili ringi vaadates. Vastsündinul on arenenud välja kõik meeleorganid – ta kuuleb, tunneb lõhna ja näeb umbes 30cm kaugusele. Just mängukaare abil on võimalik beebile riputada erinevaid põnevaid mänguasju 30 cm kaugusele tema näost. Esialgu ta veel ei haara, kuid ajapikku õpib ka seda, siis on tal tore enda mänguasju juba sõrmitseda või neid toksida. Mänguasjade katsumine ja uudistamine arendab lapse haaramisoskust ja arendab lapse keskendumisvõimet.

Universaalne mängukaar sobib kasutamiseks nii voodis, põrandal, tegelustekil kui ka mähkimislaual. Mängukaare külge saab riputada Teile sobivaid ja beebile huvi pakkuvaid mänguasju. Selle jaoks on kaare küljes erinevad riputusaasad. Kuna lapse nägemine ei ole veel esimesel elukuul täielikult välja arenenud, siis võiksid mänguasjad olla erksate värvidega. Teisel elukuul soovib laps mänguasju juba kätte saada, siis oleks hea kui mänguasjad oleksid tema käele võimalikult lähedale riputatud.

Mängukaare valmistamisel on kasutatud naturaalseid puuvillaseid ja linaseid kangaid.

 

Mänguasju komplektis ei ole.

Mõõdud: laius 64 cm, pikkus 47 cm, kõrgus 56cm.

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Universaalne mängukaar

Universaalne mängukaar

Lühikirjeldus: köidab lapse tähelepanu pakub lapsele vaheldust võimalik kinnitada erinevaid mänguasju kaare külge sobib kasutamiseks voodis, põrandal, tegelustekil, mähkimislaual laps saab mänguasju sõrmitseda arendab haaramisoskust ja keskendumisvõimet valmistatud naturaalsetest kangastest Beebi esimesed elukuud mööduvad selili ringi vaadates Vastsündinul on arenenud välja kõik meeleorganid – ta kuuleb, tunneb lõhna ja näeb umbes 30cm kaugusele

Universaalne mängukaar

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »