Meie lugu      Tellimine      Kontakt      

Tellimine

Toote hinnale lisandub postikulu 7 eurot.

Kuidas vormistada tellimus?

 1. Vali välja sobiv toode ja vajuta nuppu „Telli toode“.
 2. Täida tellimusväljad:
  • - Ees- ja perekonnanimi
  • - E-mail
  • - Telefon
  • - Aadress (kuhu pakk saadetakse)
  • - Kui on erisoove, siis palume täita ka lahtri „erisoovid/materjalide soov“, vastasel korral järke see lihtsalt tühjaks.
 3. Vajuta nuppu „Saada tellimus“ ja jää ootama arvet oma e-mailile (erisoovide korral võime paluda telefoni või e-maili teel Teilt täpsustavaid andmeid). Arve palume tasuda 3 päeva jooksul. Kui arvet selle aja jooksul ei tasuta, tühistatakse Teie tellimus. Peale arve tasumist alustame toote valmistamist. Toode toimetatakse Teile kohale 14 tööpäeva jooksul peale arve tasumist. (Pühade ajal võib tarneaeg pikeneda)

Eritellimused

Eritellimusel valmistame erinevaid tekstiil - ja nahatooteid, alates kardinatest ja kott-toolidest kuni ilmastikukindlate mööbliesemeteni! Tooteid valmistame nii meil pakutavatest kangastest, kui ka kliendi enda välja pakutud kangastest (kas siis kliendi poolt soetatud või koos meie disaineriga kangapoodides välja valitud).

Tellimiseks palun kirjeldage oma soov võimalikult täpselt ja saatke meile meilile või helistage. Vajame seda esialgse hinnapakkumise vormistamiseks.

NB! Eritellimusi ei ole võimalik tagastada.

 

Tingimused

Nordfrog OÜ juhindub kehtivatest EV seadustest.

Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades Tellija isiklikke vajadusi või Tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted, mille pakend on avatud ja toode kasutatud.

 

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal VÕS mõistes võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100% raha tagasi. Toote tagastamiseks palun saatke vabas vormis avaldus aaadressile . Avalduses märkige palun, tagastatav toode, arve number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 30 päeva jooksul alates kauba tagastamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis. NB! Eritellimusel valminud tooteid ei ole võimalik tagastada. Tagastamiskulud kannab Ostja.

Pretensioonide esitamise aeg vastavalt EV seadusele 2 aastat.

 

Kliendiandmed

Kliendiandmeid ei salvestata ega töödelda. Andmeid edastatakse kolmandatele osapooltele vaid kehtivate EV sedasute alusel.

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Tellimine

Tellimine

Kuidas vormistada tellimus? Vali välja sobiv toode ja vajuta nuppu „Telli toode“ Täida tellimusväljad: - Ees- ja perekonnanimi - E-mail - Telefon - Aadress (kuhu pakk saadetakse) - Kui on erisoove, siis palume täita ka lahtri „erisoovid/materjalide soov“, vastasel korral järke see lihtsalt tühjaks Toote hinnale lisandub postikulu 7 eurot.

Tellimine

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »