Tegelustekk Fantaasia

Rõõmus ja värviderohke
Puuvillased kangad
90.- €
Telli toode
Tegelustekk Fantaasia

Lühikirjeldus:

  • Pakub lapsele põnevust
  • Värviderohke ja rõõmus
  • Pakub avastamisrõõmu
  • Arendab lapse peenmotoorikat
  • Kontrastsed värvid toetavad lapse aju arengut
  • Sobib lastele vanuses 0-1 aastat
  • Tegelusteki valmistamisel on kasutatud puuvillaseid kangaid

 

Pärast sündi on kogu maailm lapse jaoks väga huvitav. Mida aeg edasi, seda rohkem on beebil oskusi, mida ta soovib arendada ja katsetada. Kuna laps areneb põrandal olles kõige kiiremini, siis ongi hea, kui talle on selleks loodud sobiv keskkond: tegelustekk Fantaasia on justkui tore mängumaailm, mis pakub mängulusti, arenguvõimalust ja palju muud. Tegelustekil on rõõmsad värvid ja huvitavad tegelased. Teadlaste sõnul köidavad just kollane värv ning must-valge kontrast lapse tähelepanu kõige rohkem. Lisaks värvidele, piltidele ja aplikatsioonidele on tekil ka erinevad kangad, mida laps saab uudistada katsudas: karvane, kare, siidine, pehme, sile. Erinevate tekstuuride katsumine arendab lapse peenmotoorikat ja aju.

Tekil on ka tähelepanu köitvad mänguasjad-aplikatsioonid: pildil oleval tekil on kaltsunukud (lipsuga ja nööpidega poiss ning pikkade juustega tüdruk); lepatriinu, millel saab lukku kinni ja lahti teha ning mille jalgu saab katsuda; krõbisevate ja karedate tiibadega libliks; tilisev karuke; piiksuga pallike; rõngad, mida saab mööda kangast liigutada; mesilased, kelle tiibu saab katsuda; avastustasku, milles on peidus konnake ja ahvike. (Iga valmiv tekk on veidi erinev oildil olevast)

Soovi korral võime valmistada ka teki, mille külge saab paigaldada mängukaare.

Mõõdud: pildil oleva teki suuruseks on 120cm x 120 cm, kuid valmistame ka erimõõdulisi, erinevate värvikombinatsioonidega tegelustekke (saate ise öelda, milliseid värvitoone soovite)
Materjal: kangas 100% puuvillane, täidiseks õhuke vatiin

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Tegelustekk Fantaasia

Tegelustekk Fantaasia

Lühikirjeldus: Pakub lapsele põnevust Värviderohke ja rõõmus Pakub avastamisrõõmu Arendab lapse peenmotoorikat Kontrastsed värvid toetavad lapse aju arengut Sobib lastele vanuses 0-1 aastat Tegelusteki valmistamisel on kasutatud puuvillaseid kangaid Pärast sündi on kogu maailm lapse jaoks väga huvitav Mida aeg edasi, seda rohkem on beebil oskusi, mida ta soovib arendada ja katsetada

Tegelustekk Fantaasia

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »