Ripphäll Magus uni

Tagab magusa une sünnist saati
Leevendab nohust tingitud vaevusi
260.- €
Telli toode
Ripphäll Magus uni

Lühikirjeldus:

 • tagab magusa une sünnist saati
 • tekitab lapses tunde nagu ta oleks emaüsas
 • leevendab gaase ja refluksi
 • turvarihmad tagavad imiku turvalisuse
 • leevendab nohust tingitud vaevusi
 • hoiab ära lameda pea tekke
 • toetab imiku kumerat selga just nii nagu ta seda peale sündi vajab
 • kasutatav koos kookosmadratsiga (40x80), mis on antiallergiline, higistamisvastane, lapse kehaasendit arvestav ja õiget rühti soodustav
 • lisavarustusena: baldahhiin koos sääsevõrguga, kummiga lina koos turvarihmadega, kookosmadrats
 • kinnitusvahendina soovitame kasutada 'Power Hook' kinnitussüsteemi (lisana, 25 EUR).

Lapse voodi valimine võib olla kõige tähtsam otsus, mida vanematel tuleb langetada, sest õige otsus tagab sügava une nii lapsele kui ka vanematele. Erinevad põhjused, miks tuleks lapse esimeseks voodiks valida ripphäll Magus uni:

 • Paljud lapsed magavad vankris või ema süles väga hästi, üks põhjusi on, et neid ümbritseb väike turvaline ja liikuv keskkond, mis on beebile mugavam kui suur voodi. Oli ju ka ema üsas mõnusalt kitsas ja turvaline, seal nad olid liikuvuses ja ei maganud kõval asemel. Just sellist turvalist keskkonda pakub ripphäll, mida kasutati juba sadu aastaid tagasi, enne igasuguseid beebivoodeid, esialgu Aasias (Indias, Hiinas).
 • Imik tuleb võrevoodisse asetada esimestel elukuudel külili, et vältida lapse lämbumist söögitagasiheitesse. Aga kuidas tagada see, et laps selles asendis püsiks ja selili või kõhuli ei vajuks? Seda muret ripphälliga Magus uni tundma ei pea. Ripphällis magab laps selili, ta on kinnitatud turvarihmadega ja ta ei saa end kõhuli keerata. Lisaks on ripphälli peaosa jalgadest veidi kõrgemal ning sellega on ka refluksi probleem lahendatud. Samuti on lapsel nii kergem hingata ka nohu korral.
 • Gaasivalud valmistavad imikutele suuri vaevusi. Turvatunne ja ripphälli liikumisfunktsioon aitavad vähendada imikul gaasivalu. Ripphäll õõtsub lapse liigutustega tasakesi kaasa ja rahustab last ning gaasid väljuvad kergemini. Nii on uni segamatum ja pikem.
 • Ripphäll aitab samuti vältida lameda pea teket ja ei koorma vastsündinu selga. Lame pea tekib, kui imiku pea on kaua ühel küljel ja kõval pinnal. Lisaks ei ole imiku kumerat selga soovitav peale sündi sirgele alusele asetada, sest imiku selgroo kuju on esialgu C-tähe kujuline, täiskasvanule omase S-tähe kuju omandab laps alles aastaselt. Seepärast on ripphäll imiku seljale mugavam kui võrevoodi. Tuleb lihtsalt anda aega lapse selja kuju arenemisele.
 • Ripphälli Magus uni on lihtne kasutada ja see ei võta rohkelt ruumi, sest on paigaldatav tuppa lakke või laetala külge. Seda saab vajadusel hõlpsasti ringi tõsta ning sobib ka aeda või terassile paigutamiseks (kas siis puuoksa või tala ümber).

Kasutusaeg: imikule sünnist kuni 7nda elukuuni (sobib kasutamiseks seni kuni laps suudab end ise toe najal püsti tõmmata)
Mõõdud: hälli korv: 91cm x 51cm x 45 cm; häll koos köitega rippasendis: 91cm x 51cm x 157cm
Materjalid: naturaalsed, vastupidavad, antiallergilised, masinpestavad, puuvillase ja linase segu

Ripphäll Magus uni
Ripphäll Magus uni

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Ripphäll Magus uni

Ripphäll Magus uni

Lühikirjeldus: tagab magusa une sünnist saati tekitab lapses tunde nagu ta oleks emaüsas leevendab gaase ja refluksi turvarihmad tagavad imiku turvalisuse leevendab nohust tingitud vaevusi hoiab ära lameda pea tekke toetab imiku kumerat selga just nii nagu ta seda peale sündi vajab kasutatav koos kookosmadratsiga (40x80), mis on antiallergiline, higistamisvastane, lapse kehaasendit arvestav ja õiget rühti soodustav lisavarustusena: baldahhiin koos sääsevõrguga, kummiga lina koos turvarihmadega, kookosmadrats kinnitusvahendina soovitame kasutada 'Power Hook' kinnitussüsteemi (lisana, 25 EUR) Lapse voodi valimine võib olla kõige tähtsam otsus, mida vanematel tuleb langetada, sest õige otsus tagab sügava une nii lapsele kui ka vanematele

Ripphäll Magus uni

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »