Ripphäll Lambatall

Tagab magusa une sünnist alates
Pakub turvalisustunnet
100.- €

Tekitab lapses tunde nagu ta oleks emaüsas

Telli toode
Ripphäll Lambatall

Lühikirjeldus:

  • tagab magusa une sünnist saati
  • kergendab harjumist võrevoodiga
  • leevendab gaase ja refluksi (toidutagasiheide)
  • pakub turvalisust
  • tekitab lapses tunde nagu ta oleks emaüsas
  • liigub koos lapse liigutustega
  • turvarihmad tagavad imiku turvalisuse
  • leevendab nohust tingitud vaevusi
  • hoiab ära lameda pea tekke
  • toetab imiku kumerat selga just nii nagu ta seda peale sündi vajab (imiku selgroo kuju on esialgu C-tähe kujuline, täiskasvanule omase S-tähe kuju omandab laps alles aastaselt)

 

Paljud lapsed magavad vankris või ema süles väga hästi, üks põhjusi on, et neid ümbritseb väike turvaline ja liikuv keskkond, mis on beebile mugavam kui suur voodi. Oli ju ka ema üsas mõnusalt kitsas ja turvaline, seal nad olid liikuvuses ja ei maganud kõval asemel. Just sellist turvalist keskkonda pakub ripphäll, mida kasutati juba sadu aastaid tagasi, enne igasuguseid beebivoodeid, esialgu Aasias (Indias, Hiinas).

Suuri vaevusi valmistavad imikutele gaasivalud. Turvatunne ja ripphälli liikumisfunktsioon aitavad neid vähendada. Ripphäll õõtsub lapse liigutustega tasakesi kaasa ja rahustab last ning gaasid väljuvad kergemini. Nii on uni segamatum ja pikem. Lisaks on ripphälli peaosa jalgadest veidi kõrgemal ning sellega on ka refluksi probleem lahendatud. Samal põhjusel on lapsel kergem hinagata kui tal on nohu.

Ripphäll aitab samuti vältida lameda pea teket ja ei koorma vastsündinu selga. Lame pea tekib, kui imiku pea on kaua ühel küljel või kõval pinnal. Lisaks ei ole imiku kumerat selga soovitav peale sündi sirgele alusele asetada, sest imiku selgroo kuju on esialgu C-tähe kujuline, täiskasvanule omase S-tähe kuju omandab laps alles aastaselt. Seepärast on ripphäll imiku seljale mugavam kui võrevoodi. Tuleb lihtsalt anda aega lapse selja kuju arenemisele.

Ripphälli Lambatall paigaldatakse võrevoodi külge. Ripphälli kangas on kontrastsete värvidega (must-valge) – need köidavad ideaalselt imiku tähelepanu ja uuringute järgi aitavad kontrastid lapse ajul ka paremini areneda.

Kuna ripphäll kinnitub võrevoodile (millele sobitub madrats mõõtudega 60cm x 120cm), siis sobivad sellega kokku kõik võrevoodi lisad: baldahhiinid ja voodikarussellid. Ripphälliga on kaasas pehme puuvillasest kangast vetthülgav hällikate, mille saab väikeste „äparduste“ korral kiiresti eemaldada ja masinas pesta. Hälli võib kasutada ka ilma hällikatteta. Ripphälli saab paigaldada võrevoodile, mille kaks pikemat külge on pulkadega (võrega). Ripphälli kinnitusrihm kinnitub ümber võrevoodi ülemise horisontaalse äärepulga; kinnitusaasa pikkus on 18 cm (ülemise pulga ümbermõõt ei tohiks olla suurem). Soovi korral saame ka pikema kinnitusaasaga ripphälli valmistada.

 

Kasutusaeg: kuni 7 kuud
Materjal: naturaalsed, vastupidavad, antiallergilised, masinpestavad, puuvillase ja linase segu
Mõõdud: pikkus: 98cm; laius: 40cm; sügavus: 49 cm; rihmade üldlaius 70cm.

Ripphäll Lambatall

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Ripphäll Lambatall

Ripphäll Lambatall

Lühikirjeldus: tagab magusa une sünnist saati kergendab harjumist võrevoodiga leevendab gaase ja refluksi (toidutagasiheide) pakub turvalisust tekitab lapses tunde nagu ta oleks emaüsas liigub koos lapse liigutustega turvarihmad tagavad imiku turvalisuse leevendab nohust tingitud vaevusi hoiab ära lameda pea tekke toetab imiku kumerat selga just nii nagu ta seda peale sündi vajab (imiku selgroo kuju on esialgu C-tähe kujuline, täiskasvanule omase S-tähe kuju omandab laps alles aastaselt) Paljud lapsed magavad vankris või ema süles väga hästi, üks põhjusi on, et neid ümbritseb väike turvaline ja liikuv keskkond, mis on beebile mugavam kui suur voodi Oli ju ka ema üsas mõnusalt kitsas ja turvaline, seal nad olid liikuvuses ja ei maganud kõval asemel Tekitab lapses tunde nagu ta oleks emaüsas

Ripphäll Lambatall

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »