Meie lugu      Tellimine      Kontakt      

Meist

NORDFROG´i rõõmus ja eripärane kangastest lastetoa mööbel toob päikese tuppa ja õuele! Meie disainmööbel on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest kangastest.

Meist

Silmas on peetud lapsesõbralikkust, funktsionaalsust, praktilisust, turvalisust, mugavust ja eristumist teistest masstoodetest. Meie tooted ei ole ainult silmailuks vaid ka arendavad ja toetavad lapse arengut ning on taskukohased igale perele.

 

Ettevõte Nordfrog sai alguse noore pereema mõtetest ja laste vajadustest. Ettevõtte tegemistesse on kaasatud ka lapsed, kes aitavad kaasa toodete väljaarendamise.

Meie kasutatud materjalid on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad, tugevad. Nordfrogi tooted pakuvad rõõmu nii lapsele kui ka vanemale ning toetavad lapse vaimset ja füüsilist arengut.

 

Meie tootevalikusse kuuluvad omapärased ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, kardinad, voodipesu, vetthülgavad voodilinad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted, beebitekid, erimõõtudes kookosmadratsid, voodipehmendused, mänguasjade kotid ja palju muud. Kõiki tooteid on võimalik tellida erimõõtudes ja kliendi poolt valitud kangastest, mille saab meie disaineriga eelnevalt koos kangapoes välja valida.

 

Oma toodete juures kasutame vaid kvaliteetseid ja turvalisi kinnitusvahendeid, tugevdatud õmblusi ja vastupidavaid, ilmastikukindlaid ning uv-kaitsega köisi/rihmasid. Kui Te meie tootevalikust ei leia just Teile sobivat toodet, siis võtke meiega julgelt ühendust!

 

Kõik küsimused on oodatud!

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Meist

Meist

Silmas on peetud lapsesõbralikkust, funktsionaalsust, praktilisust, turvalisust, mugavust ja eristumist teistest masstoodetest Meie tooted ei ole ainult silmailuks vaid ka arendavad ja toetavad lapse arengut ning on taskukohased igale perele NORDFROG´i rõõmus ja eripärane kangastest lastetoa mööbel toob päikese tuppa ja õuele! Meie disainmööbel on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest kangastest.

Meist

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »