Lamamistool-kotttool-mängukaar Unistus

Kolm ühes: lamamistool, kott-tool, mängukaar
Kasvab koos lapse vajadustega
145.- €

Ei koorma selga

Telli toode
Lamamistool-kotttool-mängukaar Unistus

Lühikirjeldus:

  • kolm ühes: lamamistool, kott-tool, mängukaar
  • kasvab koos lapse vajadustega
  • imikule sobib lamamistooliks – sellel olles saab ta maailma uudistada ning mängukaare all mängida
  • väikelapsele pikutamiseks, istumiseks või lihtsalt turnimiseks
  • vähendab gaasivalusid (ka koolikuid)
  • vähendab toidu tagasiheidet (refluksi)
  • aitab ära hoida lameda pea tekke
  • ei koorma selga

 

Lamamistool Unistus võimaldab beebil mugavalt ja turvaliselt jälgida oma ema-isa tegevusi ning avastada maailma. Laps on sellel olles kui oma pesas, just nagu emaüsas – hoitud ja turvaliselt. Lamamistool ümbritseb last tihedalt ja turvaliselt, sellist keskkonda teised lamamistoolid ei suuda pakkuda.

Pestaval beebikattel on turvarihmad. Lamamistooli Unistus saab kasutada nii toas kui väljas, näiteks terrassil või rõdul. See on kerge ja kaasavõetav. Komplekti kuulub universaalne mängukaar, mis sobitub ka tegelustekkide või ka mähkimisalusega. Mängukaarele saab kinnitada lapsele meelepäraseid mänguasju. Austraalias on selline lamamistool juba pikka aega olnud väga populaarne: nii kodudes kui ka meditsiiniasutustes (haiglats, perearstikeskustes, beebiga võimlemisel).

Kui laps kasvab lamamistoolist välja, siis saab lamamistoolil eemaldada beebikatte ja selle kott-tooliks muuta. See on lõbusaks vahelduseks nii mänguhoos kui ka puhkamisel. Nii kott-tooli kui ka beebikate on rõõmsate pildikestega. Mõlemad katted on eemaldatavad ja pestavad. Katted on valmistatud hingavast puuvillasest ja linasest kangast. Kott-tool on mugav, pehme ja ei lähe ümber.

Mõõdud: 65cm x 75cm x 40cm
Kasutusaeg: sünnist koolieelikuni (kuni 30 kg)
Materjalid: puuvillase ja linase segu, lapsesõbralikud, antiallergiline, kergesti hooldatavad, masinpestavad, vastupidavad, kvaliteetne Itaalia kunstnahk. Sisu: tulekindlad graanulid (vastavad standarditele EN 13501-1 Class E ja DIN 4102, Part 1, B1) – graanulid ei ima niiskust, ei soodusta bakterite levikut, ning materjalis ei teki hallitust.

KUNSTNAHK (Nordfrogi toodete valmistamisel on kasutataud kvaliteetset Itaalia kunstanhka, mis sisaldab polyurethani PU – see on lapsele ohutu. Paljudes teistes sarnastes toodetes kasutatakse aga kunstanhka, mis sisaldab polyvinyl chloride´i (pvc), viimane aga eritab mürke kui satub päikese kätte.

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Lamamistool-kotttool-mängukaar Unistus

Lamamistool-kotttool-mängukaar Unistus

Lühikirjeldus: kolm ühes: lamamistool, kott-tool, mängukaar kasvab koos lapse vajadustega imikule sobib lamamistooliks – sellel olles saab ta maailma uudistada ning mängukaare all mängida väikelapsele pikutamiseks, istumiseks või lihtsalt turnimiseks vähendab gaasivalusid (ka koolikuid) vähendab toidu tagasiheidet (refluksi) aitab ära hoida lameda pea tekke ei koorma selga Lamamistool Unistus võimaldab beebil mugavalt ja turvaliselt jälgida oma ema-isa tegevusi ning avastada maailma Laps on sellel olles kui oma pesas, just nagu emaüsas – hoitud ja turvaliselt Ei koorma selga

Lamamistool-kotttool-mängukaar Unistus

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »