Meie lugu      Tellimine      Kontakt      

Kott-tool Päike

Väikelapsele pikutamiseks
Transportimiseks mugava sangaga
100.- €
Telli toode
Kott-tool Päike

Lühikirjeldus:

  • väikelapsele pikutamiseks, istumiseks või lihtsalt turnimiseks ja võimlemiseks
  • võimaldab mugavalt ja turvaliselt maailma avastada
  • kerge
  • transportimiseks mugava sangaga
  • saab kasutada nii toas kui väljas, näiteks terrassil või rõdul
  • kott-toolid on muutunud populaarseks nii kodudes kui ka üldkasutatavates ruumides (ootesaalides, Ahhaa keskuses, mängutubades, söögikohtades)
  • ainulaadse ja lõbusa disainiga
  • eemaldatava pestava pealiskattega
  • mugav, pehme ja ei lähe ümber

 

Kott-tool Päike

Kott-tool on lõbusaks vahelduseks nii mänguhoos kui ka puhkamisel. Selle ovaalne kangast kate on rõõmsate pildikestega, eemaldatav ja pestav. Kate on valmistatud hingavast puuvillasest ja linasest kangast, mis ei aja last higistama. Lisaks on kott-tooli valmistamisel kasutatud kvaliteetset Itaalia kunstnahka . Kasutusaeg: sobib lastele kuni 40 kg
Materjal: puuvillase ja linase segu, lapsesõbralikud, antiallergiline, kergesti hooldatavad, masinpestavad, vastupidavad, kvaliteetne Itaalia kunstnahk. Sisu: tulekindlad graanulid, mis vastavad kõikidele euronõuetele (graanulid on tulekindlad, ei ima niiskust, ei soodusta bakterite levikut, ning materjalis ei teki hallitust).

Kott-tool Päike
Kott-tool Päike

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Kott-tool Päike

Kott-tool Päike

Lühikirjeldus: väikelapsele pikutamiseks, istumiseks või lihtsalt turnimiseks ja võimlemiseks võimaldab mugavalt ja turvaliselt maailma avastada kerge transportimiseks mugava sangaga saab kasutada nii toas kui väljas, näiteks terrassil või rõdul kott-toolid on muutunud populaarseks nii kodudes kui ka üldkasutatavates ruumides (ootesaalides, Ahhaa keskuses, mängutubades, söögikohtades) ainulaadse ja lõbusa disainiga eemaldatava pestava pealiskattega mugav, pehme ja ei lähe ümber Kott-tool on lõbusaks vahelduseks nii mänguhoos kui ka puhkamisel Selle ovaalne kangast kate on rõõmsate pildikestega, eemaldatav ja pestav

Kott-tool Päike

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »