Meie lugu      Tellimine      Kontakt      

Hüppekiik

Tugevdab jalalihaseid
Toetab lapse arenevat selga
75.- €

Valmitatud naturaalsetest, hingavatest kangastest

Telli toode
Hüppekiik

Lühikirjeldus:

  • rõõmuks lapsele: saab hüpelda ja iseseisvalt liikuda
  • laps õpib paremini oma keha ja lihaseid tunnetama
  • toetab lapse arenevat selga
  • laius rihmadega reguleeritav
  • tugevdab jalalihaseid
  • toetab koordinatsiooni ning tasakaalutunnetuse arengut
  • valmitatud naturaalsetest, hingavatest kangastest

 

Hüppekiik on lõbusaks vahelduseks beebi päevas. pakub beebile võimalust tunda rõõmu oma liigutustest ja liigutamiskatsetustest. Hüppekiigus tunneb beebi end turvaliselt – see toetab tema selga ja sobitub iga imiku kehaga justkui valatult (laius on rihmadega reguleeritav). Nii on tagatud luude normaalne areng.

See treenib last: mitte ainult jalgu, vaid tervet keha. Arendab koordinatsiooni ning tasakaalu. Hüppekiiku kasutav laps hakkab tavaliselt teisest omaealistest varem käima, kuna tema jalalihased on tänu hüppekiigule, piisavalt tugevad, et oma keha kanda.

Hüppekiik sobib lapsele alates neljandast elukuust. Laps peab oskama vabalt pead hoida. Sobib lapsele, kes kaalub kuni 14 kg. Kui laps on õppinud iseseisvalt kõndima, siis ei ole soovitatav last hüppekiiku enam panna. Keskmine aastane laps kaalub 10-12 kg, seega on hüppekiigu kasutamisaeg suhteliselt pikk.

Sobitub erinevate kinnitustega (ei sisaldu komplektis):

  • Laekinnitusega Power Hook, kannab kuni 120 kg.
  • Uksepiida kinnitusega, kannab kuni 20 kg (ukselengi paksus peab olema vähemalt 10 cm).
  • Konsuga (valige konks, mis suudab rippasendis kanda vähemalt 20 kg)

Hüppekiigu kangad on naturaalsed ja ei aja last higistama.

Hüppekiik
Hüppekiik
Hüppekiik

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Hüppekiik

Hüppekiik

Lühikirjeldus: rõõmuks lapsele: saab hüpelda ja iseseisvalt liikuda laps õpib paremini oma keha ja lihaseid tunnetama toetab lapse arenevat selga laius rihmadega reguleeritav tugevdab jalalihaseid toetab koordinatsiooni ning tasakaalutunnetuse arengut valmitatud naturaalsetest, hingavatest kangastest Hüppekiik on lõbusaks vahelduseks beebi päevas pakub beebile võimalust tunda rõõmu oma liigutustest ja liigutamiskatsetustest Valmitatud naturaalsetest, hingavatest kangastest

Hüppekiik

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »