Meie lugu      Tellimine      Kontakt      

Beebitekk Pai

Lambavillast voodriga
Beebit rahustav
55.- €

Sobib vankrisse, voodisse ning ka tegelustekiks

Telli toode
Beebitekk Pai

Lühikirjeldus:

  • beebit rahustav
  • pakub turvalisustunnet
  • 100% naturaalne ja beebisõbralik kangas
  • Naturaalsest lambavillast vooder
  • soe, pehme ja kerge
  • parim kaaslane uinumisel
  • sobib vankrisse, voodisse ning ka tegelustekiks põrandale
  • loob lapsele talle tuttava turvatsooni igas situatsioonis

Vastsündinu esimeseks tähtsaks turvalisust pakkuvaks esemeks on beebitekk. Beebitekk on imikule rahustav, ta saab seda nuusutada, katsuda, mudida, kaisutada... Kui kord beebi on harjunud oma tekiga, siis on selle lõhn ja olemasolek võib ärritunud ja nukra beebi kiiresti rahustada. Tihti on sellisest lemmiktekist ka siis kasu, kui vanem soovib last lutist võõrutada või ei soovigi lapsele lutti juba sünnist alates pakkuda. Sel hetkel peab lapsel olema midagi, mis pakub tema jaoks turvalisust ja on tema jaoks olemas. Just selline armsaks saanud beebitekk lahendab nii mõnegi rahutu ja nutuse olukorra. Tekk ümbritseb last tihedalt ja nii tekib lapsel tunne, et ta on hoitud, kaitstud ja omas pisikeses pesas, nagu siis kui ta veel emaüsas oli.

Beebitekk sobib nii vankrisse beebile ümber panemiseks, tuppa lapse voodisse magamistekiks kui ka põrandale tegelustekiks või mängukaare all mängimiseks.

Pealmine kangas on valmistatud mõnusast pehmest puuvillasest kangast (100% puuvill). Vooder on lambavillast. Villasel kangal on head omadused: imab niiskuse endasse, on õhku läbilaskev, hingav, soe. Seega hoiab beebitekk lapse soojas, samas ei aja last higistama.

Soovi korral valmistame ka suuremaid tekke. (1 kihi villaga õhemaid tekke ja 2 kihilisisi soojemaid tekke)

Mõõdud: 100cm x 66cm
Materjal:
pealmine kangas 100% puuvill (helesiniste lilledega tikand üle kogu kanga), vooder 100% lambavill

Beebitekk Pai
Beebitekk Pai

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Beebitekk Pai

Beebitekk Pai

Lühikirjeldus: beebit rahustav pakub turvalisustunnet 100% naturaalne ja beebisõbralik kangas Naturaalsest lambavillast vooder soe, pehme ja kerge parim kaaslane uinumisel sobib vankrisse, voodisse ning ka tegelustekiks põrandale loob lapsele talle tuttava turvatsooni igas situatsioonis Vastsündinu esimeseks tähtsaks turvalisust pakkuvaks esemeks on beebitekk Beebitekk on imikule rahustav, ta saab seda nuusutada, katsuda, mudida, kaisutada Sobib vankrisse, voodisse ning ka tegelustekiks

Beebitekk Pai

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »