Beebi magamiskott Une Mati

Mõnusa siputusruumiga
Tagab lapsele hea une
60.- €

Pika lukuga, soe, pehme, mugav

Telli toode
Beebi magamiskott Une Mati


Lühikirjeldus:

 • Tagab lapsele hea une
 • Loob turvalise ja kaitstud keskkonna – beebi on justkui kellegi kaisus
 • Turvalisem kui vatiintekid
 • Mõnusa siputusruumiga
 • Suurus reguleeritav trukkidega
 • Pika lukuga, soe, pehme, mugav
 • Turvalise lukukaitsemga
 • Sobib vanusele 0-6 kuud, alates 3,2 kg-st
 • Igale lapsele on võimalik tellida just talle sobiv: pealekeeratavate varrukaotstega; pikkade varrukatega; ilma varrukateta; villase või vatiinvoodriga talveks; pehme paksema puuvillase voodriga sügis-kevadeks ja õhukese puuvillase voodriga suveks

Magamiskott Une Mati tagab beebile hea ja magusa une ning loob talle turvalise ja mõnusa pesa. Nii on ka lapsevanemale hea uni tagatud, sest ta ei pea mitmeid kordi öö jooksul üles tõusma ja lapse tekki kohendama või iga natukese aja tagant kontrollima, kas tekk on ikka veel peal.

Beebi magamiskott Une Mati

Magamiskott on lapsele turvalisem kui tavalised tekid, sest see ei ohusta lapse hinagmist. Samuti ei keerdu magamiskott lapse ümber nagu seda võivad õhemad heegeldatud tekid teha. Magamiskott Une Mati hoiab ühtlast temperatuuri ja lapsevanem ei pea muretsema, et laps enda jalad paljaks siputab.

 

Vahel on abi magamiskotist ka siis, kui laps on kehva unega, sest beebid vajavad tihti keskkonda, mis on mõnusalt nende ümber ja ei lase mõnel kehaosal jahtuda. Samas võimaldab magamiskott beebil mõnusalt siputada, keerata ja sirutada.

Magamiskott Une Mati on pika eest avatava lukuga, lukk on paigaldatud nii et oleks võimalikult mugav last magamiskotist välja võtta. Magamiskott Une Mati on mõeldud lastele vanuses 0-6 kuud. Magamiskott on trukkidega kaenla alt reguleeritav – et väiksem laps ei vajuks liialt magamiskotti sisse.

 

Magamiskoti üldpikkus on 70 cm, see tähendab, et see sobib lapsele pikkusega kuni 85cm. Vajadusel võib last isegi koos magamiskotiga tõsta, kas siis enda kaissu või siis imetamiseks rinnale.

Beebi magamiskott Une Mati

Tellida on võimalik magamiskotte pikkade varrukatega (ka pealekeeratavate otstega), ilma varrukateta, erinevatest kangastest, erinevate voodritega (talveks villase või vatiinvoodriga, kevad-sügiseks paksema puuvillase voodriga, suveks õhukese puuvillase voodriga), soovi korral ka suuremas mõõdus.

Erinevad magamiskotid on mõeldud erinevate toatemperatuuride jaoks:

 • Ilma varrukateta õhukese puuvillase voodriga magamikott 23ᵒC – 25ᵒC (hingav, ei aja last higistama, imab niiskuse endasse)
 • Paksema puuvillase voodriga magamiskott 20ᵒC – 23ᵒC (Puuvillane kangas imab niiskust, on hingav)
 • Villase voodriga magamiskott 19ᵒC – 23ᵒC ( Villasel kangal on head omadused: imab niiskuse endasse, on õhku läbilaskev, hingav, soe)
 • Vatiinvoodriga magamiskott 18ᵒC – 20ᵒC (vatiin on õhkuläbilaskev, mõnusalt pehme, hea soojendusvõimega, allergeenivaba)

Magamiskoti hind sõltub sellest, millise voodri Te valite ning sellest, kas valite varrukatega või ilma varrukateta magamiskoti. Hinnad jäävad vahemikku 60 kuni 90 eurot.

Beebi magamiskott Une Mati
Beebi magamiskott Une Mati

Loodud armastusega
Kõik tooted on loodud hoole ja armastusega kvaliteetsetest, lõbusatest ja naturaalsetest materjalidest tellimusel käsitööna.

Head materjalid
Kasutame eelkõige materjale, mis on naturaalsed ja lapsesõbralikud – hingavad, kergesti puhastatavad, allergeenide vabad ja tugevad.

Rikas tootevalik
Ripptoolid, ripphällid, hüppekiiged, lamamistoolid, mängukaared, voodi-pehmendused, vetthülgavad linad, kott-toolid, tegelustekid, voodikatted..

Kontaktandmed
Firma nimi: Nordfrog OÜ
Saada e-mail:
Kontakttelefon: (+372) 56 600 835

Kodulehed aara.ee

Beebi magamiskott Une Mati

Beebi magamiskott Une Mati

Lühikirjeldus: Tagab lapsele hea une Loob turvalise ja kaitstud keskkonna – beebi on justkui kellegi kaisus Turvalisem kui vatiintekid Mõnusa siputusruumiga Suurus reguleeritav trukkidega Pika lukuga, soe, pehme, mugav Turvalise lukukaitsemga Sobib vanusele 0-6 kuud, alates 3,2 kg-st Igale lapsele on võimalik tellida just talle sobiv: pealekeeratavate varrukaotstega; pikkade varrukatega; ilma varrukateta; villase või vatiinvoodriga talveks; pehme paksema puuvillase voodriga sügis-kevadeks ja õhukese puuvillase voodriga suveks Magamiskott Une Mati tagab beebile hea ja magusa une ning loob talle turvalise ja mõnusa pesa Nii on ka lapsevanemale hea uni tagatud, sest ta ei pea mitmeid kordi öö jooksul üles tõusma ja lapse tekki kohendama või iga natukese aja tagant kontrollima, kas tekk on ikka veel peal Pika lukuga, soe, pehme, mugav

Beebi magamiskott Une Mati

www.nordfrog.com © 2015 Nordfrog OÜ »